پایان نامه رشته علوم تربیتی
برای راهنمای بیشتر و مشاهده فهرست کلی مطالب بر روی لیست همه فایلها کلیک کنید.
تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه میباشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

ترجمه مقاله حاکمیت شرکتی و مدیریت استراتژیک منابع انسانی

دسته بندی : مقالات ترجمه شده 1

تعداد صفحات : 45 صفحه

فایل دانلود حاوی مقاله ترجمه شده فارسی و اصل مقاله انگلیسی می باشد.

عنوان انگلیسی: Corporate governance and strategic human resource management:Four archetypes and proposals for a new approach to corporate sustainability

عنوان فارسی: حاکمیت شرکتی و مدیریت استراتژیک منابع انسانی: چهار الگوی اولیه و طرح های پیشنهادی برای یک رویکرد جدید جهت پایداری شرکت های بزرگ

چکیده:

در این مقاله ما نوع جدیدی از مدیریت استراتژیک منابع انسانی (SHRM) که به مدل های مختلف نظارت حقوقی در سطح شرکتی مربوط می شود را طراحی کرده ایم. با پرسیدن سوال هایی در مورد مسائل مربوط به سوابق مالکیت و کنترل امر حاکمیت شرکتی در گذشته و مطرح کردن آنها بر اساس منطق سازمانی، چارچوبی نوعی ساخته ایم که چهار الگوی اولیه در سطح شرکتی سیستم های نظارت حقوقی را شناسایی می کند. دو الگو از این چهار الگو انواع منطقی و شایع (ارزش سهام، ذینفعان جامعه) را نشان می دهند، در حالی که دو الگوی دیگر سازمان های پیوندی (ارزش روشن سهام، مالکیت کارمند) را نشان می دهند. با استفاده از این الگو ها، مفاهیم ساختارهای نظارتی مختلف برای مدیریت استراتژیک منابع انسانی و چالش هایی که در برخواهد داشت را تئوری سازی کرده ایم.

ما با تجزیه و تحلیل یک راه حل جدید برای بسیاری از این چالش ها بر اساس قابلیت پایداری شرکت های بزرگ نتیجه گیری کرده ایم و در انجام این کار، دستورالعمل های جدیدی برای تحقیقات مدیریت راهبردی منابع انسانی (SHRM) به منظور مقابله با چالش های اصلی پیش روی سازمان ها و مدیریت کارکنان ارائه کرده ایم.

ترجمه مقاله حاکمیت شرکتی و مدیریت استراتژیک منابع انسانی
خرید و دانلود | 43,000 تومان
گزارش تخلف به پلیس سایت
محصولات مرتبط