پایان نامه رشته علوم تربیتی
برای راهنمای بیشتر و مشاهده فهرست کلی مطالب بر روی لیست همه فایلها کلیک کنید.
تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه میباشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

رابطه بین رتبه بندی حاکمیت شرکتی و عملکرد مالی: مطالعه کانادا

دسته بندی : مقالات ترجمه شده 1

تعداد صفحات : 16 صفحه

فایل دانلود حاوی مقاله ترجمه شده فارسی و اصل مقاله انگلیسی می باشد.

عنوان انگلیسی: Corporate governance rating and financial performance: a Canadian study

عنوان فارسی: رابطه بین رتبه بندی حاکمیت شرکتی و عملکرد مالی: مطالعه کانادا

چکیده:

هدف: هدف مقاله حاضر افزایش بررسی این موضوع است که آیا رتبه بندی حاکمیت شرکتی منتشر شده توسط واسطه اطلاعات بازار در ارزشهایی منعکس شده است که سرمایه گذاران با شرکت ها قرار گذاشته اند.

طرح/ روش / شیوه: داده های هیئت 289 شرکت کانادایی در دوره چهار سال 2005- 2002 با استفاده از مدل قیمت مورد آنالیز قرار گرفت.

یافته ها: نتایج بدست آمده حاکی از آن است که رتبه بندی حاکمیت شرکتی منتشر شده از سوی واسطه اطلاعات بازار، نه تنها به ارزش بازاری شرکت، بلکه به نتایج حسابداری بستگی دارد.

مبانی عملی: مطالعه حاضر مشاهدات تجربی ارائه می دهد که برای سازمان های مختلف درگیر در مقررات و تنظیم شیوه های حاکمیت شرکتی و استانداردسازی عناصر داده وابسته مفید می باشد.

ابتکار/ارزش: مطالعه حاضر با توضیح در مورد اینکه اطلاعات منتشر شده توسط واسطه های اطلاعات در ارزش های بازاری شرکت منعکس شده است، در ادبیات سهیم می باشد. به علاوه، به نظر می رسد اطلاعات مذکور با نتایج حسابداری در ارتباط باشد. بنابراین رتبه بندی مطلوب حاکمیت در نتایج حسابداری منعکس شده است.

رابطه بین رتبه بندی حاکمیت شرکتی و عملکرد مالی: مطالعه کانادا
خرید و دانلود | 23,000 تومان
گزارش تخلف به پلیس سایت
محصولات مرتبط