پایان نامه رشته علوم تربیتی
برای راهنمای بیشتر و مشاهده فهرست کلی مطالب بر روی لیست همه فایلها کلیک کنید.
تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه میباشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

پاورپوینت ژئوسنتتیک

دسته بندی : پاورپوینت 2

تعداد صفحات : 20 صفحه

در گذشته هنگامی که ساخت و ساز پروژه های عمرانی با معضل خاک های مشکل ساز برخود می نمود، راه حل پیش روی مهندسین برای رفع مشکلات ناشی از این خاک ها محدود بود به جایگزینی خاک های مذکور و یا تثبیت آن ها به روش های پرهزینه ای همچون استفاده از فونداسیون های عمیق. علاوه بر این، مسائلی همچون کمبود زمین، ترمیم زیرساخت های فرسوده در نواحی شهری، آگاهی روز افزون نسبت به آسیب ها و خطرات ناشی از وقوع زلزله و مسائل زیست محیطی همگی انگیزه هایی بودند که منجر به ابداع روش های متنوع بهسازی خاک در طول 50 سال گذشته شده اند. از جمله این ابداعات که در واقع جزو متنوع ترین و اقتصادی ترین مصالح بهسازی خاک محسوب می شوند، می توان به ژئوسنتتیک ها اشاره نمود.

امروزه استفاده از این مصالح تقریباً در تمام حوضه های مهندسی عمران از جمله: ژئوتکنیک، محیط زیست، سواحل و هیدرولیک، معدن، حمل و نقل و... گسترش یافته است. مهندسی ژئوتکنیک و مهندسی سازه های سنگین، حوضه هایی اند که بیشترین میزان تأثیرپذیری از این مصالح را شاهد بوده اند، گرچه همة فعالیت های مرتبط با خاک، به نوعی در محدوده کاربرد این مصالح قرار می گیرند.

ژئوستیک چیست؟

تاریخچه مختصر ژئوسنتتیک ها

مزایای استفاده از ژئوسنتتیک ها

انواع ژئوسنتتیک ها

مزایای استفاده از ژئوسنتتیک ها

انواع ژئوسنتتیک ها

ژئوتکستایل

ژئو گرید

ژئو ممبرین

ژئونت

ژئوسل

پاورپوینت ژئوسنتتیک
خرید و دانلود | 23,000 تومان
گزارش تخلف به پلیس سایت
محصولات مرتبط